MM Kuchnie
Studio Projektowo-Handlowe
Poznań ul. Hetmańska 6
Kuchnia na wysoki połysk

Lakierowane na błysk meble robią furorę we wszelkich wnętrzach - zaczęło się od salonów sprzedaży, przez kuchnie i łazienki, po meble pokojowe. Wszyscy chcą mieć meble na wysoki połysk.

Kolorowa kuchnia

Poznaniacy często chcą zabłysnąć swoimi kuchniami, szukają najmodniejszych kolorów, najbardziej trendy materiałów. I choć kolejny sezon panuje moda na żywe, często intensywne kolory, to chcąc mieć kuchnię kolorową, wcale nie oznacza to mebli kuchennych wykonanych w konkretnych kolorach.

Häcker niemieckie meble kuchenne

Od początku 2010 roku oferujemy również niemieckie kuchnie renomowanej firmy Häcker. Pomagamy Państwu w ich wyborze i dopasowaniu do Państwa kuchni, proponujemy projekty, elementy mieszkaniowe i wykończenia. Zaufanie, jakim obdarzył nas niemiecki producent, najlepiej świadczy o jakości naszych usług.

Projekty kuchni

Projekty kuchni przeniesione do trójwymiarowej rzeczywistości  pokazują grę kolorów i umożliwiają zabawę materiałami

Projektowanie i projekty

Tak wyglądają omawiane z klientami projekty kuchni przeniesione do trójwymiarowej rzeczywistości, która pokazuje grę kolorów i umożliwia zabawę materiałami tak długo, aż będzie ona odpowiadała oczekiwaniom klienta. W dziale Realizacje widać zaś efekt naszej pracy.

Niestandardowe rozwiązania są dla nas standardem

AGD w Kuchni - De Dietrich AGD w Kuchni - Blanco AGD w Kuchni - Franke AGD w Kuchni - Falmec AGD w Kuchni - Faber AGD w Kuchni - Elica AGD w Kuchni - Liebher AGD w Kuchni - Teka AGD w Kuchni - Siemens AGD w Kuchni - Bosch AGD w Kuchni - Electrolux
Copyright © 2009 MM-Kuchnie.pl.  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.   |  Projekt i wykonanie: performer.pl  |  Powered by CMS