MM Kuchnie
Studio Projektowo-Handlowe
Poznań ul. Hetmańska 6
Kuchnia na wysoki połysk

Lakierowane na błysk meble robią furorę we wszelkich wnętrzach - zaczęło się od salonów sprzedaży, przez kuchnie i łazienki, po meble pokojowe. Wszyscy chcą mieć meble na wysoki połysk.

Kolorowa kuchnia

Poznaniacy często chcą zabłysnąć swoimi kuchniami, szukają najmodniejszych kolorów, najbardziej trendy materiałów. I choć kolejny sezon panuje moda na żywe, często intensywne kolory, to chcąc mieć kuchnię kolorową, wcale nie oznacza to mebli kuchennych wykonanych w konkretnych kolorach.

Häcker niemieckie meble kuchenne

Od początku 2010 roku oferujemy również niemieckie kuchnie renomowanej firmy Häcker. Pomagamy Państwu w ich wyborze i dopasowaniu do Państwa kuchni, proponujemy projekty, elementy mieszkaniowe i wykończenia. Zaufanie, jakim obdarzył nas niemiecki producent, najlepiej świadczy o jakości naszych usług.

Projekty kuchni

Projekty kuchni przeniesione do trójwymiarowej rzeczywistości  pokazują grę kolorów i umożliwiają zabawę materiałami

Nowoczesne systemy, czyli praktyczne rozwiązania w kuchni

Poznaj to, czego nie widać

Dzisiejsza kuchnia ma niewiele wspólnego z kuchniami znanymi z lat 90-tych. Z pozoru zwykłe rzeczy, takie jak szuflady, szafki, piec to obecnie elementy zawierające zaawansowane rozwiązania techniczne.
Systemy prowadnic, hamulców, zagospodarowania przestrzeni i wiele innych pomagają w codziennych pracach kuchennych. Wszystkie te rozwiązania mają na celu zachowanie komfortu użytkowania i ergonomię przez długie lata.

Poniżej bardziej szczegółowo przedstawiamy różnego rodzaju systemy stosowane w naszych meblach kuchennych.

 

Szuflady

Nowy wymiar szuflad. W kuchennych realizacjach wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania.
Począwszy od profilu, poprzez prowadnice, wałki aż do synchronizacji samodomykania i nowego mechanizmu tłumienia.

Cargo

Gdzie tradycyjna szafka nie może, tam cargo wstawimy.
Cargo to doskonały sposób na wygodny i łatwy dostęp do przechowywanych produktów w wąskich szafkach.

Szafki

Szafki kuchenne to dziesiątki rozwiązań poprawiających funkcjonalność naszej kuchni. Miejsca trudno dostępne, takie jak narożniki, dzięki nowoczesnym systemom mogą być w pełni i praktycznie wykorzystane.

Dodatki

Ludzka wyobraźnia nie zna granic. Zobacz, ile ciekawych dodatków ułatwiających komfort pracy i ergonomię można znależć w nowoczesnej kuchni.

Pojemniki

Coraz większa ilość odpadów produkowana w gospodarstwie domowym i koszt wywozu śmieci zmusza nas do ich segregacji.

Niestandardowe rozwiązania są dla nas standardem

AGD w Kuchni - De Dietrich AGD w Kuchni - Blanco AGD w Kuchni - Franke AGD w Kuchni - Falmec AGD w Kuchni - Faber AGD w Kuchni - Elica AGD w Kuchni - Liebher AGD w Kuchni - Teka AGD w Kuchni - Siemens AGD w Kuchni - Bosch AGD w Kuchni - Electrolux
Copyright © 2009 MM-Kuchnie.pl.  |  Wszelkie prawa zastrzeżone.   |  Projekt i wykonanie: performer.pl  |  Powered by CMS